«Көпбейінді Жаңаарқа аудандық орталық ауруханасы» ШЖҚ КМК Ұлытау облысы Денсаулық сақтау басқармасы

Пациенттерге қолдау көрсету қызметі
Біздің медициналық ұйымда, «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының Кодексінің 58-бабына сәйкес, пацинеттерге қолдау көрсету қызметі (ішкі бақылау қызметі ) құрылды.
ПАЦИЕНТТЕРГЕ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІ
(ішкі бақылау қызметі) функцияларына медициналық көмек көрсету тәртібінің бұзылу фактілерін анықтау кіреді.
Осыған байланысты, егер СІЗДЕР:
  • Медициналық көмек көрсету сапасымен қанағаттанбасаңыз;
  • Медициналық қызметкерлер тарапынан дөрекі қарым-қатынасқа ұшырассаңыз;
  • Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін медициналық қызметтер үшін медицина персоналының ақшаны талап фактілерімен кездессеңіз;
  • Сондай-ақ егер СІЗ медициналық көмек көрсету тәртібіне немесе сапасына байланысты проблемалық мәселелерге кез болсаңыз, СІЗ ПАЦИЕНТТЕРГЕ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІНЕ (ішкі бақылау қызметі) жолығуға құқылысыз.

Обьективтілік және ашықтық қағидаттарын сақтау мақсатында Сіздің шағымыңыз комиссиямен және Сіздің қатысуыңызбен қарастырылатын болады.

Сіз өзіңіздің шағымдарыңызды аты-жөніңізді және мекен-жайыңызды көрсетіп  медициналық ұйымға кіреберісте орналасқан өтініштер мен шағымдарға арналған жәшікке қалдырсаңыз болады.

ПАЦИЕНТТЕРГЕ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІ СІЗДІҢ шағымыңызды мүмкіндігінше қысқа мерзімде қарап, күнтізбелік бес күннен аспайтын мерзімде шағымды қараунәтижесі бойынша ақпаратты ұсынады.

Көрсетілген телефон нөміріне 7-99-05, 2-84-28 немесе №109 кабинетке  ПАЦИЕНТТЕРГЕ ҚОЛДАУ КӨРСЕТУ ҚЫЗМЕТІНЕ (ішкі бақылау) жолықсаңыз болады.

Ішкі бақылау қызметінің маманы –
эксперт дәрігер Кожабекова Ж.Ж